Hakkımızda

 


eco 1990 yılında İstanbul’da ortaklıkla kurulan, hemen akabinde 1991 yılında limited şirkete dönüşen ve 2018 yılından bu yana anonim şirket olarak; etiket, basım ve ambalaj hizmeti vermeye devam eden köklü bir şirkettir. 

eco var olduğu her sektörde “Üretimde ilk günkü heyecan” prensibi ile ilerlemektedir. Üretim öncesinde ve üretim anında ilkeli yönetici kadrosu ve nitelikli ekibi sayesinde müşterileriyle en verimli iletişimi kurmakta ve bu iletişimi üretim sonrasında da en etkili biçimde sürdürmektedir.

Hizmet verdiği birçok sektörde, 33 yıllık köklü üretim deneyimi ve yaratıcı kadrosu ile 2015 yılında Zeren’s Universe marka adı altında  kutu oyunları sektörüne de sağlam bir adım atarak dahil olmuştur. eco genç ve yaratıcı yüzü ile ülkemizde ve dünyada var olmaya devam etmektedir.

Yine 2015 yılında birçok sektöre kaliteli ve hızlı hizmet vermenin getirdiği sorumluluk bilinci ile eco nitelikli insan kaynakları, entegre ve hızlı iş akışı için ERP sistemine geçiş yapmıştır. 2017 yılında ise teknolojik altyapı ve modern tasarım ile donatılmış yeni binasına taşınmış, kurum içi ve kurum dışında kalitede devamlılığı garantilemiştir.

Yıllardır süren bu başarılı serüveni de ödülleriyle taçlandırmıştır.

eco , 2003 yılında  ESD 1.Ulusal Etiket Baskı Yarışmasında, 
En başarılı etiket ödülü,

Gıda kategorisi birinciği,

Endüstriyel kategorisi birinciliği,

Yapışkansız etiket kategorisi birinciğili.

FINAT International Label Competition 2004 Mansiyon Ödülü almıştır.

ESD 2006 Gıda Kategorisinde Mansiyon Ödülü almıştır.